Zapraszamy do odwiedzenia innych stron naszej firmy:

 

krea.pl

aerozol.eu

pisanka.eu

 

KREA Sp. z o.o.

 

ul. Kręta 1c

62-032 Luboń k/ Poznania

tel. 61/ 855-20-88

 

 

Skontaktuj się z nami:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTFE - import i dystrybucja tworzyw
  1. pl
  2. en

Węże PTFE, węże silikonowe, płyty, uszczelki, sznury

Uzupełnieniem naszej podstawowej specjalizacji są płyty konstrukcyjne z PTFE i silikonu, uszczelki, gąbki silikonowe oraz węże.

 

Z płyt konstrukcyjnych dostępnych w ofercie KREA wykonywane są najczęściej uszczelnienia techniczne do różnych zastosowań branżowych oraz inne konstrukcje przemysłowe i uszczelki. Płyty silikonowe w kilku różnych grubościach stosowane są także do różnego rodzaju kurtyn i osłon, rękawów silikonowych i innych elementów przemysłowych, które używane są m.in. w środowiskach smarów, olejów i innych chemikaliów.

Płyty konstrukcyjne z PTFE i silikonu 

Uszczelki i sznury silikonowe 

We współpracy z naszą firmą dowolnie dobierzecie Państwo wymiar i kształt uszczelek z silikonu. Istnieje możliwość wycięcia w nich dodatkowe otworów montażowych.

 

Oferujemy węże przemysłowe wykonane z tworzywa PTFE oraz z silikonu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo węże o różnych średnicach i twardości.

 

Węże PTFE i z silikonu są zbliżone właściwościami do siebie. Podstawową ich różnicą jest lepszy poślizg przy użyciu węży PTFE. Do węży PTFE nic nie przylega, łatwo z nich usunąć substancje oleiste, nie przyczepia się do nich brud, ani substancje kleiste.

 

Węże przemysłowe w naszej ofercie polecamy do zastosowań, gdzie wymagana jest odporność na wysokie i niskie temperatury, ozon, promieniowanie UV i większość substancji chemicznych. Są one bezwonne, mogą być stosowane w kontakcie z żywnością i wodą pitną. Można je również poddawać sterylizacji, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w branży spożywczej, jak i medycznej.

Węże PTFE i z silikonu 

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo także sznury silikonowe, które również doskonale sprawdzają się jako uszczelnienia. Posiadają one szeroki zakres temperaturowy, są elastyczne, odporne na wiele czynników m.in. warunki atmosferyczne, UV, wodę, są odporne fizjologicznie oraz posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Sznury silikonowe mają zastosowanie w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, w przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym, spożywczym czy farmacji.