Proponujemy taśmy ekranujące z wysokim odbiciem promieniowania cieplnego. Wykonane są one w formie laminatu z ekranem termo-refleksyjnym. Jest to surowiec wykonany z tkaniny szklanej, warstwy metalizowanego poliamidu o właściwościach ekranujących oraz z warstwy samoprzylepnej z powłoką ochronną. Złote taśmy termiczne i izolacyjne są odporne na procesy starzenia, substancje chemiczne, ropopochodne, cechują się także wysoką wytrzymałością na zginanie i inne czynniki mechaniczne.

 

Zastosowania: jako warstwy izolacyjne, bariery cieplne w instalacjach cieplnych, w maszynach,  w pojazdach, jako powłoki uszczelniające i przeciwwilgociowe. Wykorzystywana także do izolacji układów dolotowych i pokryw silników spalinowych w celu obniżenia temperatury powietrza w kolektorze ssącym i poprawienia osiągów. 

 

ekrany termiczne i izolacyjne

Taśmy ekranujące

- ekrany termiczne i izolacyjne

Węże PTFE i z silikonu 

Oferujemy węże przemysłowe wykonane z tworzywa PTFE oraz z silikonu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo węże o różnych średnicach i twardości.

 

Węże PTFE i z silikonu są zbliżone właściwościami do siebie. Podstawową ich różnicą jest lepszy poślizg przy użyciu węży PTFE. Do węży PTFE nic nie przylega, łatwo z nich usunąć substancje oleiste, nie przyczepia się do nich brud, ani substancje kleiste.

 

Węże przemysłowe w naszej ofercie polecamy do zastosowań, gdzie wymagana jest odporność na wysokie i niskie temperatury, ozon, promieniowanie UV i większość substancji chemicznych. Są one bezwonne, mogą być stosowane w kontakcie z żywnością i wodą pitną. Można je również poddawać sterylizacji, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w branży spożywczej, jak i medycznej.

We współpracy z naszą firmą dowolnie dobierzecie Państwo wymiar i kształt uszczelek i gąbek silikonowych. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo także sznury silikonowe, które również doskonale sprawdzają się jako uszczelnienia. Posiadają one szeroki zakres temperaturowy, są elastyczne, odporne na wiele czynników m.in. warunki atmosferyczne, UV, wodę, są odporne fizjologicznie oraz posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Sznury silikonowe mają zastosowanie w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, w przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym, spożywczym czy farmacji.

 

Uszczelki i sznury silikonowe 

Płyty konstrukcyjne z PTFE i silikonu 

Z płyt konstrukcyjnych dostępnych w ofercie KREA wykonywane są najczęściej uszczelnienia techniczne do różnych zastosowań branżowych oraz inne konstrukcje przemysłowe i uszczelki. Płyty silikonowe w kilku różnych grubościach stosowane są także do różnego rodzaju kurtyn i osłon, rękawów silikonowych i innych elementów przemysłowych, które używane są m.in. w środowiskach smarów, olejów i innych chemikaliów.

Uzupełnieniem naszej podstawowej specjalizacji są płyty konstrukcyjne z PTFE i silikonu, produkty uszczelniające oraz węże.

 

Węże PTFE, płyty PTFE

i silikonowe, uszczelnienia

  1. pl
  2. en
PTFE - import i dystrybucja tworzyw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami:

KREA Sp. z o.o.

 

ul. Kręta 1c

62-030 Luboń k/ Poznania

tel. 61 855 20 88

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia innych stron naszej firmy:

 

krea.pl

aerozol.eu

pisanka.eu