Taśmy do przenośników PTFE w wersji antystatycznej sprawdzają się także w każdym innym procesie produkcji, w którym materiały łatwo się elektryzują lub są kleiste. Jeszcze innym przykładem ich zastosowania są lakiernie proszkowe. W procesie tym farba nie przywiera do powierzchni taśmy z PTFE, zaś sama taśma wytrzymuje nagrzewanie w wysokich temperaturach, podczas których nanoszone są powłoki lakiernicze.

przykład taśmy do klejarek bez prowadzeń bocznych
focus zdjęcia na prowadzenie boczne taśmy do klejarek
widok łączenia taśmy do klejarek

Oferowane przez KREA tkaniny antystatyczne PTFE doskonale sprawdzają się jako taśmy do klejarek w przemyśle szwalniczym. Pracująca w klejarce taśma zapewnia nieprzywieranie kleju do tkanin w celu zgrzania dwóch warstw materiałów (przykładowo kołnierzyków, mankietów). Jest to możliwe dzięki antyadhezyjnym właściwościom tkanin PTFE. 

Dodatkowo, taśmy do klejarek PTFE w czarnej wersji kolorystycznej są antystatyczne. Odprowadzają ładunki elektrostatyczne powstające w tkaninach, dzięki czemu można wyeliminować tzw. „przyklejanie się podszewek”, lub „strzelanie” tkanin.

Proponujemy taśmy do klejarek o dwóch standardowych grubościach tkaniny PTFE – 0,23 mm i 0,35 mm, z prowadzeniem bocznym lub bez. Dobór tych parametrów pozwala na wyprodukowanie taśm na wymiar, które będą z powodzeniem pracować w takich maszynach jak OEM, Meyer, Reliant czy Veit Kannegeisser.

 

Taśmy do klejarek PTFE

– doskonałe podłoże antyadhezyjne

  1. pl
  2. en
PTFE - import i dystrybucja tworzyw

Skontaktuj się z nami:

KREA Sp. z o.o.

 

ul. Kręta 1c

62-030 Luboń k/ Poznania

tel. 61 855 20 88

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia innych stron naszej firmy:

 

krea.pl

aerozol.eu

pisanka.eu

 

czarne taśmy teflonowe do klejarek antyadhezyjne